Mopy z drążkiem

Mimo że na rynku znaleźć można cały szereg urządzeń do mycia podłóg (zarówno automatycznych, jak i prowadzonych przez człowieka), w przypadku wielu pomieszczeń najlepiej sprawdzają się tradycyjne mopy z drążkiem. Dzięki niewielkim rozmiarom wykorzystuje się je najczęściej we wnętrzach o nieregularnych kształtach lub niewielkiej powierzchni. Są o...

Mimo że na rynku znaleźć można cały szereg urządzeń do mycia podłóg (zarówno automatycznych, jak i prowadzonych przez człowieka), w przypadku wielu pomieszczeń najlepiej sprawdzają się tradycyjne mopy z drążkiem. Dzięki niewielkim rozmiarom wykorzystuje się je najczęściej we wnętrzach o nieregularnych kształtach lub niewielkiej powierzchni. Są one również obowiązkowym wyposażeniem w każdym domu, firmie, itp. W asortymencie naszej firmy znajdziecie cały szereg mopów z drążkiem, różniących się wielkością i rodzajem wkładu, przeznaczeniem czy ewentualnymi dodatkowymi funkcjami. Łączy je jednak świetna jakość zastosowanych materiałów, wytrzymałość oraz rozsądna cena. Jesteśmy o tym przekonani dzięki temu, że dostarczamy naszym klientom wyłącznie sprawdzone rozwiązana znanych i cenionych producentów, takich jak chociażby Vileda, Amigo, Spontex, czy Gosia. 

Jeśli więc szukasz niezawodnego mopa ze starannie dobranym wkładem, który w łatwy sposób usunie różnego rodzaju zabrudzenia, zapoznaj się z naszą ofertą!

Więcej

Mopy z drążkiem 

Znalezionych produktów: 48
na stronę
Showing 1 - 24 of 48 items