Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Klamerki, linki, sznury do bielizny

Linki i sznury do bielizny

Każdy z nas wie, że w domu i mieszkaniu przydaje się wiele sprzętów, dodatków i akcesoriów. Dzięki nim możemy sprawnie wykonać codzienne czynności i nie tracić na nie zbyt wiele czasu. Dlatego w Lumarko znajdziesz bogaty asortyment różnego rodzaju produktów, które przyspieszą wykonywanie domowych obowiązków. Przeznacz ...

Linki i sznury do bielizny

Każdy z nas wie, że w domu i mieszkaniu przydaje się wiele sprzętów, dodatków i akcesoriów. Dzięki nim możemy sprawnie wykonać codzienne czynności i nie tracić na nie zbyt wiele czasu. Dlatego w Lumarko znajdziesz bogaty asortyment różnego rodzaju produktów, które przyspieszą wykonywanie domowych obowiązków. Przeznacz swój czas na wypoczynek i wybierz praktyczne sprzęty i dodatki, które ułatwią codzienne aktywności. W naszym asortymencie dostępne są linki i sznury do bielizny.

Linki do prania z grubym prętem – wytrzymałe akcesorium

Większość z nas posiada rozkładane suszarki do prania. Możemy na nich rozwiesić świeżo wyprane ubrania, a duże suszarki pozwalają na wysuszenie wielu sztuk odzieży za jednym razem. Jednak zdarza się tak, że sama suszarka nie wystarczy – nie zawsze mamy pod ręką kolejne, by rozwiesić na nich resztę prania. Wtedy niezwykle przydatna będzie zwykła linka. W Lumarko znajdziesz wytrzymałe i odporne linki do prania z grubym prętem. Najlepiej sprawdzają się zawieszone w ogrodzie czy innej przestrzeni na zewnątrz. Dzięki nim Twoje pranie wyschnie bardzo szybko, a także będzie przyjemne w dotyku i świeże. Wystarczy, że rozwiesisz na lince poszczególne sztuki odzieży. Linka z grubego pręta doskonale sprawdza się do suszenia cięższych lub większych rzeczy, takich jak kołdry, prześcieradła czy kurtki.

Odporny na zniszczenia sznur stalowy do prania

W naszym asortymencie dostępny jest bogaty wybór różnego rodzaju akcesoriów do zawieszania prania. Możesz zdecydować się na sznur stalowy do prania. Nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu, jest odporny na takie warunki atmosferyczne jak deszcz. Nie musisz obawiać się, że sznur zepsuje się przy drobnym uszkodzeniu. W Lumarko znajdziesz także linki do prania z poliestrowanym rdzeniem, który jest nieco lżejszy niż stal. Jeżeli nie chcesz wieszać na sznurze ciężkich rzeczy, linka z poliestrowanego materiału sprawdzi się doskonale. Proponujemy również funkcjonalne linki z plastikową otoczką. W asortymencie dostępne sznury i linki w różnych kolorach. Z łatwością wybierzesz dokładnie taką, która będzie spełniać Twoje wymagania.

Sznury, linki i inne przydatne dodatki do prania

Oferta Lumarko to także wiele przydatnych akcesoriów do prania. Dostępne są zestawy klamerek, dzięki którym zawieszone pranie nie spadnie z suszarki lub linki do prania. Możesz wybrać klamerki w różnych kolorach – to pozwoli posortować pranie jeszcze zanim wyschnie. Proponujemy klamerki ozdobne, okrągłe i wiele innych. W asortymencie Lumarko dostępne są również plastikowe koszyczki do klamerek. To drobne i niepozorne akcesorium, które pozwoli Ci utrzymać porządek i zabezpieczyć się przed ewentualnym zgubieniem klamerek. Możesz wybrać sam koszyk lub zdecydować się na zestaw koszyczka z klamerkami. Dostępne są także specjalne spinacze ze stalową sprężynką i uchwytami skierowanymi ku górze. Utrzymają one cięższe sztuki odzieży. Proponujemy też woreczki na pranie, dzięki którym bielizna będzie w trakcie prania oddzielona od innych ubrań. Skorzystaj z naszej oferty!

Więcej

Klamerki, linki, sznury do bielizny 

Znalezionych produktów: 21
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów