Katalog

Włączone filtry:
Kategorie
Kosze i worki na śmieci

Każde gospodarstwo domowe codziennie produkuje wiele śmieci różnego rodzaju. Odpowiednie ich przechowywanie pozwala zachować ogólną czystość domu, a także uniknąć wytwarzania się nieprzyjemnego zapachu. W tym celu niezbędne jest posiadanie przynajmniej jednego kosza na śmieci oraz wytrzymałych worków. Najlepiej, jeśli koszy na śmieci jest więce...

Każde gospodarstwo domowe codziennie produkuje wiele śmieci różnego rodzaju. Odpowiednie ich przechowywanie pozwala zachować ogólną czystość domu, a także uniknąć wytwarzania się nieprzyjemnego zapachu. W tym celu niezbędne jest posiadanie przynajmniej jednego kosza na śmieci oraz wytrzymałych worków. Najlepiej, jeśli koszy na śmieci jest więcej – wszędzie tam, gdzie chcemy w szybki i łatwy sposób pozbyć się niechcianych przedmiotów czy odpadów. Niezależnie od tego, czy będą obecne w kuchni, łazience, gabinecie czy pokoju dziecka, powinny doskonale spełniać swoją funkcję, a jednocześnie dobrze wyglądać. W sklepie Lumarko znajdziesz wiele funkcjonalnych produktów do swojego domu, które pozwolą Ci utrzymać czystość i porządek każdego dnia.


Szeroki wybór koszy na śmieci w naszym sklepie

W naszym asortymencie oferujemy szeroką gamę koszy na śmieci, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Mniejsze i średniej wielkości kosze otwierane na pedał znajdą zastosowanie w łazience na drobne nieczystości. W tym pomieszczeniu najlepiej sprawdzą się nie tylko praktyczne, ale i efektowne kosze wykonane z metalu oraz opatrzone atrakcyjną grafiką wpisującą się w aranżację łazienki. W kuchni zdecydowanie częściej używa się koszy uchylanych o nieco większych gabarytach na odpady segregowane lub zmieszane. Odmienne są pojemniki na odpady biurowe, ponieważ najczęściej nie posiadają pokrywy. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych koszy na śmieci o odmiennym kształcie, wielkości oraz wzorach czy kolorach. Proponujemy zarówno kosze wykonane z wytrzymałego metalu, jak i z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Funkcjonalne kosze do segregacji śmieci

Nie ma wątpliwości co do tego, że warto segregować odpady. W trosce o kondycję środowiska należy w jak największym stopniu segregować domowe odpady w taki sposób, aby przynajmniej część z nich mogła zostać poddana recyklingowi. Warto zatem mieć w domu kilka koszy do segregacji śmieci, w szczególności na plastik, papier, szkło oraz bio odpady. Sklep Lumarko proponuje praktyczne kosze do segregacji śmieci, które nie zajmują zbyt dużej powierzchni, a jednocześnie umożliwiają dokonywania sprawnej segregacji na bieżąco każdego dnia. Sprawdź i wybierz model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.


Worki do koszy na śmieci

Z pewnością każdy choć raz spotkał się z sytuacją, w której nieprzyjemny zapach wydobywający się z kosza na śmieci przeszkadzał w normalnym funkcjonowaniu. To kłopotliwy przypadek, zwłaszcza jeśli worek był wymieniony zaledwie dzień wcześniej. Takie sytuacje mogą mieć miejsce szczególnie z bio odpadami, gdy w domu jest wyjątkowo ciepło, dlatego warto sięgnąć po zapachowe worki do koszy na śmieci, które zamaskują przykry zapach. W naszej ofercie znajdziesz worki o różnych rozmiarach, zarówno klasyczne bezzapachowe, jak i aromatyzowane, a także specjalne worki w różnych kolorach do segregacji odpadów. Wszystko, co potrzebne do Twojego domu znajdziesz w naszym asortymencie.

Więcej

Kosze i worki na śmieci 

Znalezionych produktów: 241
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 241 elementów